D.U.K

 

JŪS KLAUSIATE - MES ATSAKOME!

 

Dažniausi Jūsų klausimai:

 

 

 

Mūsų atsakymai:

 

 

 • Kas gali registruotis?
  Registruotis gali visi juridiniai asmenys: uždarųjų akcinių bendrovių, akcinių bendrovių, individualių ir kt. imonių ar bendrovių atstovai.

 

 

 • Kaip tapti mūsų klientais?
  Tam, kad galėtumėte naudotis eBiuru, Jūs privalote tapti mūsų registruotu klientu. Visų pirma, Jūs turite užpildyti registracijos formą ir atsiųsti ją mums.

Forma pildoma taip:

 1. "Įmonės kodas" - Jūsų įmonės kodas;
 2. "Įmonės pavadinimas" - pilnas Jūsų įmonės pavadinimas (pageidautina naudoti lietuviškas raides);
 3. "Įmonės statusas" - sutrumpinimas, kokia yra Jūsų įmonė, - ar tai akcinė bendrovė (AB), ar individuali įmonė (IĮ), ar uždaroji akcinė bendrovė (UAB) ir t.t.;
 4. "Įmonės adresas" - adresas, kuriuo yra registruota Jūsų įmonė;
 5. "Asmeninė informacija" - duomenys asmens, su kuriuo, iškilus reikalui, mūsų darbuotojai galėtų susisiekti. "Elektroninio pašto" lauke reikėtų nurodyti elektroninį Jūsų adresą, kuriuo Jūs pageidautumėte gauti eBiuro administratoriaus siunčiamus pranešimus ir kitą naudingą informaciją, susijusią su sistema;
 6. "Informacija prisijungimui" - grupė, kurios vartotoju Jūs norėtumėte tapti: pavyzdžiui, Jūs esate didmenininkas ir Jus domina tik tam tikra produkcija prekiaujantys asmenys, tuomet Jūs pasirenkate būtent šią grupę. Jeigu nežinote, kokiai grupei priklausote, Jums bus pateikiama visa sistemoje esanti informacija;
 7. "Vartotojo vardas" ir "Slaptažodis" - Jūsų pasirinktas vardas ir slaptažodis, kurį gali sudaryti lotyniškos raidės nuo A iki Z ir skaičiai nuo 0 iki 9.


Pildomi duomenys privalo būti teisingi ir atitikti tikrovę.

Sutikrinę Jūsų pateiktus duomenis, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu atsiųsime sutartį, kuri įsigalios nuo šalių pasirašymo momento.

 

 

 • Apie ką yra teikiama informacija?
  Pilną eBiure teikiamos informacijos sąrašą galite pamatyti čia...

 

 

 • Kokios yra sistemos vartotojų grupės?
  Naudodamiesi eBiuru, Jūs galite pasirinkti, kurios grupės vartotoju Jūs norite tapti. Jei pageidaujate, Jūs lengvai galite susikurti ir savo grupę, bei pavadinti Jums patinkančiu vardu. Šioje grupėje cirkuliuojanti informacija bus prieinama tik tos grupės nariams. Pavyzdžiui, Jūs esate pieno produktus gaminanti įmonė ir dauguma Jūsų sudaromų sutarčių vienaip ar kitaip siejasi su pieno pramone, tuomet Jūs, susikūrę grupę "Pienas", duomenų bazėje prieisite prie informacijos, susijusia su pieno pramone, o kiti prie grupės prisijungę vartotojai taip pat matys tik ją.

 

 

 • Kaip greitai man bus pateikiamas atsakymas?
  Atsakymas iš visų duomenų bazių pateikiamas tuojau pat (on-line), t. y. iš karto po paklausimo apie Jūsų ieškomą įmonę mūsų sistemoje Jums operatyviai bus pateikiamas sugeneruotas atsakymas.

SISTEMA VEIKIA VISĄ PARĄ, 24 val.

 

 

 • Ar galima naudotis sistema pasinaudojant WAP?
  Žinoma! eBiuras - prieinamas ir WAP (Wireless application protocol) adresu wap.ebiuras.lt. Vykdami į susitikimą su Jūsų potencialiais partneriais ar klientais ir būdami eBiuro vartotoju, Jūs akimirksniu galite gauti informaciją apie juos į mobilųjį telefoną - ar jie nėra kam įsiskolinę, ar yra nemokūs, ar dalyvauja teisminiuose procesuose kaip nuolatiniai atsakovai dėl sutartinių įsipareigojimų nevykdymo.